Not every dish needs a whole cut, and that’s where our prepared beef comes in. Minced, diced and sliced to your kitchen’s needs, each is prepared by our skilled butchers with the same care as our larger cuts. A practical, versatile choice for dishes that call for beef done simply and well.

X

No Gluten

No Soya

Chilled

£8.99
1kg CW (£8.99/kg)
£59.95
5kg CW (£11.99/kg)
£29.98
2.5kg CW (£11.99/kg)
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)
£24.98
2.5kg CW (£9.99/kg)
£49.95
5kg CW (£9.99/kg)
£22.48
2.5kg CW (£8.99/kg)
£44.95
5kg CW (£8.99/kg)
£8.49
1kg CW (£8.49/kg)
£12.49
1kg CW (£12.49/kg)
£31.23
2.5kg CW (£12.49/kg)
£59.95
5kg CW (£11.99/kg)
£12.49
1kg CW (£12.49/kg)
£31.23
2.5kg CW (£12.49/kg)
£62.45
5kg CW (£12.49/kg)
£13.49
1kg CW (£13.49/kg)
£21.23
2.5kg CW (£8.49/kg)
£42.45
5kg CW (£8.49/kg)
£24.98
2.5kg CW (£9.99/kg)
£49.95
5kg CW (£9.99/kg)
£9.29
1kg CW (£9.29/kg)
£11.99
1kg CW (£11.99/kg)
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)