No Celery

No Crustacean

No Eggs

No Fish

No Gluten

No Milk

+ Show more

Coeliacs

Halal

HFSS

Lactose Free

Vegan

Vegetarian

+ Show more

British/Irish

European

Other/Multiple

Chilled

Frozen

C.J. Butchers

Carisma

Chefs' Selections

Forresters

Global Farms

Golden Valley Foods

+ Show more
Last Chance
Frozen lactoseintolerance-icon coeliacs-icon
£112.72

£15.00
8x1.8kg
£12.99
900g
£12.99
900g
£7.99
700g
£16.74
1kg
£10.99
1kg
£31.96
1 (£7.99/kg)
Last Chance
Frozen lactoseintolerance-icon coeliacs-icon
£39.80

£35.00
4x5
£28.98
10x180g
£19.98
4.54kg
£29.99
2kg
£25.48
30x90g
£24.98
10 x 210g
£10.98
2x1kg
£25.49
2kg
£38.96
2 x 2kg
£19.98
2.16kg
£19.38
1.7kg
£17.98
2kg
£0.27
Price P/Kg (£2.99/kg)
£7.99
Price P/Kg (£7.99/kg)
£0.88
Price P/Kg (£10.99/kg)
£10.79
1kg CW (£10.79/kg)
£62.98
10x500g
£82.98
25x575g
£13.74
1.74kg
£7.48
2.5kg CW (£2.99/kg)
£14.95
5kg CW (£2.99/kg)
£9.48
2.5kg CW (£3.79/kg)
£18.95
5kg CW (£3.79/kg)
£3.79
1kg CW (£3.79/kg)
£0.20
Price P/Kg (£3.29/kg)
1 2