No Gluten

No Soya

No Sulphur Dioxide

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

Frozen

£27.00
1kg CW (£27.00/kg)
£0.99
Each
£42.48
1kg CW (£16.99/kg)
£4.05
Price P/Kg (£14.99/kg)
£1.99
Each
£4.84
Price P/Kg (£22.00/kg)
£3.74
Price P/Kg (£22.00/kg)
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)
£9.45
1kg CW (£26.99/kg)
£30.00
1kg CW (£15.00/kg)
£32.48
1kg CW (£12.99/kg)
£32.48
1kg CW (£12.99/kg)
£31.98
1kg CW (£15.99/kg)
£5.75
Price P/Kg (£25.00/kg)
£6.67
Price P/Kg (£23.00/kg)
£4.42
Price P/Kg (£16.99/kg)
£2.04
Price P/Kg (£16.99/kg)
£1.90
Price P/Kg (£18.99/kg)
£11.99
1kg CW (£11.99/kg)
£29.98
2.5kg CW (£11.99/kg)
£59.95
5kg CW (£11.99/kg)
£39.98
2.5kg CW (£15.99/kg)
£79.95
5kg CW (£15.99/kg)
£12.99
1kg CW (£12.99/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£64.95
5kg CW (£12.99/kg)
£4.29
1kg CW (£4.29/kg)
£10.73
2.5kg CW (£4.29/kg)
£12.45
1kg CW (£24.90/kg)
£8.99
Price P/Kg (£8.99/kg)
£8.50
1kg CW (£16.99/kg)
£15.99
1kg CW (£15.99/kg)
£4.29
1kg CW (£4.29/kg)
£29.98
1kg CW (£14.99/kg)
£7.00
1kg CW (£13.99/kg)
£1.50
Price P/Kg (£14.99/kg)
£5.99
1kg CW (£5.99/kg)