We take a considered approach to every cut of lamb. Our skilled butchers carefully select and prepare each piece at our Lincolnshire site, from the first cut to the final trim. Alongside our core range, we offer premium, pasture-raised lamb from New Zealand, selected for its quality and distinctive character. From tender cutlets to succulent chops to roasting joints and specialist cuts, every piece is prepared with the precision to bring out the meat’s natural character.

No Gluten

No Soya

No Sulphur Dioxide

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

Frozen

£42.48
1kg CW (£16.99/kg)
£4.05
Price P/Kg (£14.99/kg)
£4.84
Price P/Kg (£22.00/kg)
£3.74
Price P/Kg (£22.00/kg)
£9.45
1kg CW (£26.99/kg)
£30.00
1kg CW (£15.00/kg)
£32.48
1kg CW (£12.99/kg)
£32.48
1kg CW (£12.99/kg)
£31.98
1kg CW (£15.99/kg)
£5.75
Price P/Kg (£25.00/kg)
£6.67
Price P/Kg (£23.00/kg)
£4.42
Price P/Kg (£16.99/kg)
£2.04
Price P/Kg (£16.99/kg)
£1.90
Price P/Kg (£18.99/kg)
£11.99
1kg CW (£11.99/kg)
£29.98
2.5kg CW (£11.99/kg)
£59.95
5kg CW (£11.99/kg)
£39.98
2.5kg CW (£15.99/kg)
£79.95
5kg CW (£15.99/kg)
£12.99
1kg CW (£12.99/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£64.95
5kg CW (£12.99/kg)
£4.29
1kg CW (£4.29/kg)
£10.73
2.5kg CW (£4.29/kg)
£12.45
1kg CW (£24.90/kg)
£8.99
Price P/Kg (£8.99/kg)
£8.50
1kg CW (£16.99/kg)
£15.99
1kg CW (£15.99/kg)
£4.29
1kg CW (£4.29/kg)
£29.98
1kg CW (£14.99/kg)
£1.99
Each
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)
£7.00
1kg CW (£13.99/kg)
£1.50
Price P/Kg (£14.99/kg)
£5.99
1kg CW (£5.99/kg)