Every cut of pork has a purpose. Our skilled butchers bring experience and precision to every joint, chop, sausage and bespoke cut, taking care with every detail from trim to finish. The result is pork with the flavour and consistency you can rely on.
No Gluten
No Mustard
No Soya
No Sulphur Dioxide
Coeliacs
Lactose Free
British/Irish
Other/Multiple
Chilled
Frozen
British
United Kingdom
Sausages
£13.72
1kg CW (£4.99/kg)
£30.20
1kg CW (£5.49/kg)
£41.93
1kg CW (£5.99/kg)
£38.45
1kg CW (£6.99/kg)
£31.47
1kg CW (£8.99/kg)
£19.22
1kg CW (£6.99/kg)
£12.99
2.27kg
£15.10
1kg CW (£5.49/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£35.70
1kg CW (£6.49/kg)
£35.70
1kg CW (£6.49/kg)
£4.16
1kg CW (£4.95/kg)
£2.99
Each
£54.90
1kg CW (£5.49/kg)
£0.35
Price P/kg (£4.95/kg)
£33.45
1kg CW (£6.69/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£4.65
1kg CW (£4.65/kg)
BBAC13C
£3.00
1kg CW (£3.00/kg)
£276.00
1kg CW (£4.80/kg)
£26.97
1kg CW (£8.99/kg)
£1.20
Each
£32.95
1kg CW (£5.99/kg)
£1.19
Price P/Kg (£6.99/kg)
£27.45
1kg CW (£4.99/kg)
£27.45
1kg CW (£4.99/kg)
£1.75
Price P/Kg (£6.99/kg)
£15.05
1kg CW (£6.69/kg)
£42.19
1kg CW (£6.49/kg)
£35.94
1kg CW (£5.99/kg)
£38.94
1kg CW (£6.49/kg)
£19.22
1kg CW (£6.99/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£28.31
1kg CW (£6.29/kg)
£0.97
Price P/Kg (£6.49/kg)
£1.30
Price P/Kg (£6.49/kg)
£0.48
Price P/Kg (£5.99/kg)
£0.90
Price P/Kg (£5.99/kg)
£1.02
Price P/Kg (£5.99/kg)
£1.38
Price P/Kg (£5.99/kg)
£1.56
Price P/Kg (£5.99/kg)
BP3502
£11.98
2.5kg CW (£4.79/kg)
BP3504
£23.95
5kg CW (£4.79/kg)
£16.23
2.5kg CW (£6.49/kg)
£32.45
5kg CW (£6.49/kg)
£17.48
2.5kg CW (£6.99/kg)
£34.95
5kg CW (£6.99/kg)
£0.35
Price P/Kg (£4.98/kg)
£2.45
500g Tube
