No Gluten
No Mustard
No Soya
No Sulphur Dioxide
Lactose Free
Chilled
Frozen
Broad Oak Farm Sausage Company
C.J. Butchers
British
United Kingdom
Burgers
Sausages
£13.06
2.27kg
£12.99
2.27kg
£14.44
2.27kg
£7.98
4x170g
£8.47
4x170g
£12.00
6x180g
£0.18
Price P/Kg (£5.99/kg)
£32.48
2.5Kg CW (£12.99/kg)
£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£0.54
Price P/Kg (£4.95/kg)
£4.16
1kg CW (£4.95/kg)
£5.99
Price P/Kg (£5.99/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£4.65
1kg CW (£4.65/kg)
£56.90
90x2oz
£0.35
Price P/Kg (£4.98/kg)
£2.45
500g Tube
£12.23
2.5kg CW (£4.89/kg)
£24.45
5kg CW (£4.89/kg)
£0.36
Price P/Kg (£5.10/kg)
£4.65
1kg CW (£4.65/kg)
£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£4.16
Price P/Kg (£4.95/kg)
£0.35
Price P/Kg (£4.95/kg)
£2.50
500g Tube
£12.48
2.5kg CW (£4.99/kg)
£24.95
5kg CW (£4.99/kg)
£2.81
500g Tube
£11.63
2.5kg CW (£4.65/kg)
£23.25
5kg CW (£4.65/kg)
£0.36
Price P/Kg (£5.10/kg)
£0.39
Price P/Kg (£5.62/kg)
£5.62
1kg CW (£5.62/kg)
£4.98
1kg CW (£4.98/kg)
£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£4.60
Each
£4.98
Each
£4.48
Each
£3.20
Each
£29.60
30
£5.99
Price P/Kg (£5.99/kg)
£1.12
Price P/Kg (£6.20/kg)
