Richer in flavour and naturally more succulent than breast, chicken thighs have a character all their own. Available bone-in or boneless, with skin on or off, our skilled butchers prepare each format to suit different requirements. Carefully prepared for consistent quality, they’re a cut chefs can rely on for flavour and performance.   

X

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

Frozen

£0.66
Price P/Kg (£3.89/kg)
£0.83
Price P/Kg (£6.39/kg)
£15.73
2.5kg CW (£6.29/kg)
£6.39
1kg CW (£6.39/kg)
£9.48
2.5kg CW (£3.79/kg)
£18.95
5kg CW (£3.79/kg)
£3.79
1kg CW (£3.79/kg)