From a traditional Lincolnshire breakfast to hearty mains, pork sausages bring familiar flavour to menus all year round. Our range includes classic sausages, specialist varieties and versatile sausage meat, all prepared with care.

X

No Mustard

No Sulphur Dioxide

Lactose Free

Chilled

Frozen

British

United Kingdom

Sausages

£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£5.62
1kg CW (£5.62/kg)
£4.16
Price P/Kg (£4.95/kg)
£4.16
1kg CW (£4.95/kg)
£0.35
Price P/kg (£4.95/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£4.65
1kg CW (£4.65/kg)
£0.35
Price P/Kg (£4.98/kg)
£2.45
500g Tube
£12.23
2.5kg CW (£4.89/kg)
£24.45
5kg CW (£4.89/kg)
£0.36
Price P/Kg (£5.10/kg)
£4.65
1kg CW (£4.65/kg)
£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£0.35
Price P/Kg (£4.95/kg)
£2.50
500g Tube
£12.48
2.5kg CW (£4.99/kg)
£24.95
5kg CW (£4.99/kg)
£2.81
500g Tube
£11.63
2.5kg CW (£4.65/kg)
£23.25
5kg CW (£4.65/kg)
£0.36
Price P/Kg (£5.10/kg)
£0.39
Price P/Kg (£5.62/kg)
£1.12
Price P/Kg (£6.20/kg)
£0.54
Price P/Kg (£4.95/kg)
£5.99
Price P/Kg (£5.99/kg)
£56.90
90x2oz
£0.18
Price P/Kg (£5.99/kg)
£4.98
1kg CW (£4.98/kg)
£5.10
1kg CW (£5.10/kg)
£5.99
Price P/Kg (£5.99/kg)
£40.00
10 x 10
£5.00
10