We believe the best flavour often sits closest to the bone. Carefully prepared by our skilled butchers, every leg, drumstick and wing is selected and prepared with care. Whether roasted, fried or glazed, each cut offers the consistency, and versatility chefs need. 

X

Coeliacs

Lactose Free

Chilled

Frozen

£0.78
Price P/Kg (£2.80/kg)
£2.99
1kg CW (£2.99/kg)
£0.27
Price P/Kg (£2.99/kg)
£7.48
2.5kg CW (£2.99/kg)
£14.95
5kg CW (£2.99/kg)
£0.20
Price P/Kg (£3.29/kg)
£8.23
2.5kg CW (£3.29/kg)
£2.80
1kg CW (£2.80/kg)
£16.45
5kg CW (£3.29/kg)
£3.29
1kg CW (£3.29/kg)