Mixed meat brings together a practical selection of minced, diced and sliced for convenience and consistency. Prepared by our skilled butchers, each piece is ready to work with straight away, making it easier to get the right combination of meat without the preparation time.  

X

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

£7.49
1kg CW (£7.49/kg)
£18.73
2.5kg CW (£7.49/kg)
£37.45
5kg CW (£7.49/kg)