From fine mince to neatly diced and sliced cuts, our pork is prepared with consistency and precision. Each format is designed to make preparation straightforward, while retaining the natural flavour and character of the meat.  

X

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)
£11.98
2.5kg CW (£4.79/kg)
£23.95
5kg CW (£4.79/kg)
£16.23
2.5kg CW (£6.49/kg)
£32.45
5kg CW (£6.49/kg)
£17.48
2.5kg CW (£6.99/kg)
£34.95
5kg CW (£6.99/kg)
£6.49
1kg CW (£6.49/kg)
£4.79
1kg CW (£4.79/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)