No Gluten

No Soya

No Sulphur Dioxide

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

Other/Multiple

Chilled

Frozen

£27.00
1kg CW (£27.00/kg)
£0.99
Each
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)
£9.45
1kg CW (£26.99/kg)
£11.99
1kg CW (£11.99/kg)
£29.98
2.5kg CW (£11.99/kg)
£59.95
5kg CW (£11.99/kg)
£39.98
2.5kg CW (£15.99/kg)
£79.95
5kg CW (£15.99/kg)
£12.99
1kg CW (£12.99/kg)
£32.48
2.5kg CW (£12.99/kg)
£64.95
5kg CW (£12.99/kg)
£15.99
1kg CW (£15.99/kg)
£4.29
1kg CW (£4.29/kg)
£1.99
Each