Not every kitchen needs a whole cut. From fine mince to neatly diced and sliced chicken, each format is prepared by our skilled butchers with the same attention to detail as our larger cuts. Consistent in size and texture, our range makes preparation straightforward without compromising on quality.  

X

Chilled

Frozen

£7.19
1kg CW (£7.19/kg)
£18.23
2.5kg CW (£7.29/kg)
£36.45
5kg CW (£7.29/kg)
£7.59
1kg CW (£7.59/kg)
£18.98
2.5kg CW (£7.59/kg)
£37.95
5kg CW (£7.59/kg)
£16.98
2.5kg CW (£6.79/kg)
£33.95
5kg CW (£6.79/kg)
£15.98
2.5kg CW (£6.39/kg)
£31.95
5kg CW (£6.39/kg)
£7.29
1kg CW (£7.29/kg)
£6.79
1kg CW (£6.79/kg)
£6.39
1kg CW (£6.39/kg)
£7.29
1kg CW (£7.29/kg)
£18.23
2.5kg CW (£7.29/kg)
£36.45
5kg CW (£7.29/kg)
£18.23
2.5kg CW (£7.29/kg)
£7.29
1kg CW (£7.29/kg)
£36.45
5kg CW (£7.29/kg)