No Celery
No Crustacean
No Eggs
No Fish
No Gluten
No Milk
No Mustard
No Peanuts
No Sesame
No Soya
No Sulphur Dioxide
No Tree Nuts
+ Show more
Coeliacs
Halal
HFSS
Lactose Free
Vegan
Vegetarian
+ Show more
British/Irish
European
Other/Multiple
Chilled
Frozen
Babek
Big Al's
Blakemans
C.J. Butchers
Carisma
Chefs' Selections
Delenco
Forresters
Global Farms
Golden Valley Foods
Gourmet Island
Hot 'n' Kickin' Chicken
ImageFarm
Ken Briggs
Larchwood Farm
Mayflower
Meadow Vale Foods Ltd
Midland Bacon
Penny Lane
Quorn
The Devon Sausage Co.
The Foodfellas
Tyson Foods
Zulekha
+ Show more
United Kingdom
Sausages
£16.98
2x1kg
£5.85
Price P/Kg (£12.99/kg)
£31.50
1kg CW (£1.80/kg)
£1.80
1kg CW (£1.80/kg)
£27.49
50x56g
£33.49
40x85g
£44.99
40x113g
£49.95
30x170g
£44.29
20x227g
£51.99
40x113g
£44.49
40x113g
£49.99
30x170g
£41.99
30x141g
£58.49
30x170g
£7.48
2.5kg CW (£2.99/kg)
£14.95
5kg CW (£2.99/kg)
£9.48
2.5kg CW (£3.79/kg)
£18.95
5kg CW (£3.79/kg)
£3.79
1kg CW (£3.79/kg)
£0.20
Price P/Kg (£3.29/kg)
£8.23
2.5kg CW (£3.29/kg)
£16.45
5kg CW (£3.29/kg)
£29.60
30
£40.00
10 x 10
£5.00
10
£3.29
1kg CW (£3.29/kg)
BPLT37F
£9.99
1kg CW (£9.99/kg)
£2.80
1kg CW (£2.80/kg)
£3.99
1kg CW (£3.99/kg)
£12.99
900g
£7.99
700g
£112.72
£15.00
8x1.8kg
055002
£17.48
4.54kg
£27.98
10lbs
£25.98
1kg CW (£12.99/kg)
£4.98
Each
£17.98
2x1kg
£8.99
1kg
£16.74
2.5kg
£12.99
900g
£12.99
900g
£7.99
700g
£24.48
2.4kg
£16.74
1kg
£17.49
2.5kg
£31.96
1 (£7.99/kg)
£20.99
1.95kg
£36.96
4x960g
£15.98
2.27kg
£17.48
4.54kg
