Good chicken starts with quality and careful preparation. From whole breasts to neatly prepared escalopes, every cut is handled with care by our skilled butchers in Lincolnshire. Naturally lean, tender and versatile, our range delivers the consistency chefs need, cut after cut.  

X

Coeliacs

Lactose Free

British/Irish

European

Other/Multiple

Chilled

Frozen

£11.95
Pack of 5
£15.82
Price P/Kg (£7.19/kg)
£11.95
Pack of 5
£1.80
Price P/Kg (£7.19/kg)
£4.96
Price P/Kg (£24.79/kg)
£0.58
Price P/Kg (£7.19/kg)
£0.86
Price P/Kg (£7.19/kg)
£17.48
2.5kg CW (£6.99/kg)
£0.75
Price P/Kg (£7.49/kg)
£18.73
2.5kg CW (£7.49/kg)
£7.49
1kg CW (£7.49/kg)
£6.99
1kg CW (£6.99/kg)